Sjednat schůzku
udělejte krok správným směrem…

Ateliér Vltava

Dům, byt, Česká republika

Atelier Vltava poskytuje architektonické, stavební, průmyslové, územní a krajinná řešení včetně příslušné dokumentace. Zároveň poskytuje služby a podporu pro developery, investory, městské správy, vládní organizace a soukromé osoby převážně v regionu střední Evropy.


Atelier Vltava založil v roce 2006 Zbyněk Buchta. V roce 2008 se k Atelieru Vltava přidal Tomáš Bezchleba. Kancelář dnes funguje jako společnost s ručením omezeným, která zaměstnává nebo úzce spolupracuje s více dalšími 8 profesionály z oblasti architektury, urbanismu, procesní a tepelné techniky, statiky a designu. Dále spolupracujeme se studenty Fakulty architektury, Fakulty stavební a Fakulty strojní v Praze, České Vysoké učení technické v Praze.

V posledních 8 letech činnosti, Atelier Vltava realizoval a zpracoval více než 100 projektů zahrnující studie, soutěžní návrhy, prováděcí projekty, územně plánovací dokumentaci a jiné projekty zejména v regionu mezi Prahou, Vídní a Drážďany. V posledním roce se našemu atelieru podařilo připravit a realizovat projekt české restaurace do Pekingu v Číně ve spolupráci s atelierem Abante s.r.o..

Rozhovor s  Ateliér Vltava

PŘIPRAVUJEME

Přepis videorozhovoru